Pogoń Trzebiesza - strona nieoficjalna

• ! ! ! od Trzebieszy do Opola płynie piosnka ta wesoła, czy staruszek czy małolat, każdy śpiewa Pogoń gola ! ! !

Pogoń TrzebieszaWawel Wąwolnica
Pogoń Trzebiesza   Wawel Wąwolnica
2014-04-27, 14:00:00

Trzebiesza

Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska - GLKS Elżbieta
Wisła Józefów - Czarni Puszno Godowskie
Tęcza II Bełżyce - Opolanin II Opole Lubelskie
KS Zaborze - LKS Wandalin
Pogoń Trzebiesza - Victoria Wolica
Jaworzanka Rogów - LZS Poniatowa Wieś
Orły Kazimierz Dolny - Błękitni Kierz

Relacja spotkania

herb Pogoń Trzebiesza
(1:4)
herb KS Zaborze
Pogoń Trzebiesza   KS Zaborze
Trzebiesza

2012-09-02, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Grad bramek w Trzebieszy… Kolejny raz brak szczęścia zadecydował o wyniku spotkania…

Na spotkanie wychodziliśmy w optymalnym składzie, jedynie w bramce zabrakło podstawowego bramkarza. Jego miejsce z przymusu zajął Piotrek Czapla.

Nikt nie spodziewał się takiego rozpoczęcia pierwszej połowy. Kilka minut po pierwszym gwizdku jeden z zawodników Zaborza strzałem po ziemi zza pola karnego pokonał debiutującego Piotrka w bramce. Parę minut później sędzia odgwizdał rzut wolny dla gości. Odległość do bramki wynosiła ok. 20m. Sędzia zadecydował że gra zostanie wznowiona na gwizdek. Nasz bramkarz skrupulatnie ustawiał mur a w tym momencie zawodnik gości oddał strzał na bramkę zdobywając gola. Nikt nie wie dlaczego sędzia go uznał. Przy wyniku 2:0 w plecy wzięliśmy się ostro do pracy widząc ze przeciwnik nic nie gra. Dobra piłkę dostał od Mazika Adaś który pewnie pokonał bramkarza gości. Nasza radość nie trwała zbyt długo. Sędzia dyktuje rzut wolny niemal z tego samego miejsca co przy drugiej bramce gości. Pech sprawił że jeden z naszych zawodników chcąc wybić ją, pokonał swojego bramkarza. Nie zrażając się jednak wynikiem parliśmy na przeciwnika. Niestety nie mogliśmy pokonać bramkarza gości, cudem wybijał piłkę albo nasi strzelcy pudłowali. Zły los nie opuszczał nas, kolejny ze strzałów gości zza pola karnego zamienił się na gola. Przed przerwą nie udało nam się już złapać kontaktowej bramki mimo dobrej gry naszej ekipy.

W przerwie za dobrze grającego Świstaka w ataku pojawił się Haszo. Wynik 4:1 dawał nam dużo do myślenia, ale zostało nam jeszcze 45 minut żeby odrobić straty. I tak też zaczęło się dziać w drugiej połowie. Po rzucie rożnym piłka trafiła pod nogi Mariana, ten odegrał ja do Kocońka, który przytomnie dogodną sytuacje zamienił na gola. Nie wszystko było jeszcze stracone. Czując swoją szanse zmusiliśmy przeciwnika do obrony. Mazik zagrał dobrze piłkę do Hasza który pewnie zdobył gola. Do końca spotkania było ok. 20 minut, na placu gry pojawił się za Sławka Kozaczek, który miał za zadanie wzmocnienie naszej dobrze grającej defensywy z Leszczem na czele. Cały zespół zaczął się dwoić i troić, aby doprowadzić do remisu. Przeciwnik zaczął grać nieczysto, niestety Mazik nie mógł znaleźć sposobu, aby pokonać bramkarza gości, z któregoś z rzutów wolnych. Piłka nie chciała wpaść również do siatki po kilkunastu rzutach rożnych wykonywanych przez nasz zespół, a brakowało niekiedy centymetrów. Przeciwnik nastawiony na obronę zdołał wyprowadzić kontrę, zakończona strzałem zza pola karnego. Nasz bramkarz był blisko złapania piłki ale niestety musiał wyjąć ją z siatki. Nie można nie nadmienić że podczas wyprowadzania kontry sędzia nie dopatrzył się brutalnego faulu na naszym zawodniku. Cóż czasem i tak bywa. Na kilka chwil przed końcem spotkania sędzia podyktował rzut karny po faulu na Haszu. Do piłki podszedł Mazik który pewnie zamienił jedenastkę na bramkę. Chwile później sędzia Wojtachnio zakończył spotkanie.

Podsumowując. Przeciwnik oddał może 9 celnych strzałów na nasza bramkę i to szczurów, ale wygrał. Kolejna porażka naszego zespołu i kolejny mecz w którym zawiodło szczęście. Tworzone sytuacje strzeleckie jak również dobra gra CAŁEGO ZESPOŁU powinny pozytywnie wpłynąć na morale naszego zespołu. Zarówno podstawowy skład jak i zmiennicy zagrali b. dobrze. Parę elementów trzeba jeszcze dograć, wznowić treningi i jeszcze odbijemy stracone punkty.

Nie można nie wspomnieć iż bramkarz gości w trakcie meczu doznał poważnej kontuzji. Kolego życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia, a następnie na boisko.

herb Pogoń Trzebiesza Informacje o kadrze Pogoń Trzebiesza

1. Czapla Piotr
2. Duda Sławomir  zmiana 70" Kozak Paweł
3. Adamczyk Łukasz
4. Duda Paweł
5. Kocoń Paweł bramka żółta kartka
6. Adamczuk Marcin  (1 asysta)
7. Wawer Piortr
8. Adamczyk Marcin kapitan bramka  (2 asysty)
9. Cisłak Dawid

Kozak Paweł

Komentarzy [4]

autor: ~admin 2012-09-02 22:27:44

avatar Kuzwa i kolejny mecz w plecy;/ .. ech miejmy nadzieje ze za tydzien bedzie lepiej :)

autor: ~pogon153 2012-09-03 11:24:27

avatar czasem niestety trzeba przegrać, musi być lepiej.

autor: ~admin 2012-09-03 12:15:19

avatar no musi musi:D lepszego bramkarza i bedzie ok:0

autor: ~anonim 2012-09-05 21:55:24

avatar świetny komentarz

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

LKS WandalinPogoń Trzebiesza
LKS Wandalin 2:5 Pogoń Trzebiesza